Призначено нового прокурора Тернопільської області. Попередній не пропрацював і тижня

У прокуратурі області знову новий керівник

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова 18 вересня призначила Андрія Миколайчука прокурором Тернопільської області замість Миколи Петришина, який пішов у відставку за шість днів після призначення.

Об этом сообщает Министерство правды

Як повідомляє сайт обласної прокуратури, 41-річний Миколайчук раніше працював на різних посадах у військових прокуратурах Центрального та Південного регіонів, а також у прокуратурі сил антитерористичної операції.

Петришина призначили прокурором Тернопільської області 11 вересня. Адвокат Роман Маселко повідомив, що прокурор першого ж дня влаштував пиятику у своєму кабінеті з нагоди призначення, де ображав підлеглих, вживаючи нецензурну лексику.

На пресконференції 15 вересня Петришин заперечував факт пиятики. За його словами, Генінспекція встановила, що жодних святкувань у кабінеті прокурора не було, а пройти тестування на драгері йому не пропонували, пише сайт Terminovo.

Видання "Тернополяни" стверджувало, що 16 вересня Офіс генпрокурора попросив Петришина покинути посаду. Офіційна причина звільнення, за даними сайта, – непорозуміння, які виникли у стосунках із колегами, неофіційна – пиятика на робочому місці.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/priznacheno-novogo-prokurora-ternopilskoji-oblasti-poperednij-ne-propratsjuvav-i-tizhden-1519497.html”

Автор: usataxlawyer
Предыдущий материал

В Украине упрощена процедура получения матпомощи: подробности

Следующий материал

Суд арестовал экс-"слугу" Юрченко

Коментарии (0)