Для діагностики коронавірусу уряд додатково виділив близько 253 млн грн

Для діагностики коронавірусу уряд додатково виділив близько 253 млн грн
Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу МОЗ та ухвалив проект постанови про перерозподіл видатків Держбюджету, яким передбачається виділення майже 253 млн грн на збільшення потужностей лабораторій з діагностики коронавірусної інфекції COVID-19.

Видатки проводитимуться шляхом позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку на реалізацію проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Дане рішення прийнято на засіданні Уряду 30 вересня.

Об этом сообщает Преступная Россия

«Проект постанови передбачає збільшення спроможності лабораторних центрів з проведення тестів для виявлення коронавірусу. Йдеться про закупівлю обладнання та матеріалів для збільшення ПЛР-тестів, лабораторних морозильних камер для зберігання зразків тощо», – зазначив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Нагадаємо, МОЗ збільшило потужності вітчизняних лабораторій з 200 ПЛР-тестів на добу на початку квітня до 25-30 тисяч наразі, і продовжує їх нарощувати.

Автор: Наталія Холявицька


Джерело статті: “https://ukr-today.com/health/451912-dlja-dagnostiki-koronavrusu-urjad-dodatkovo-vidliv-blizko-253-mln-grn.html”

Автор: okuneshka
Предыдущий материал

В Кривом Роге БО «БТ «Мережа» г. Кривой Рог» с мая по сентябрь проводила уличные акции по тестированию на ВИЧ. Выявлено 40 инфицированных из 3025 протестированных

Следующий материал

Глава строительной компании в Сочи получил шесть лет колонии за обман дольщиков на 13 млн рублей - Anticorr.media

Коментарии (0)