Азербайджан заявив про важке поранення голови невизнаного Карабаху

В результаті вірмено-азербайджанського військового конфлікту поранений глава невизнаного Нагірного Карабаху Араік Арутюнян. Але за іншим даними, він виступив зі зверненням до ВС Азербайджану.

Об этом сообщает Расстрига


Про поранення повідомляють в Telegram-каналі Day.Az. Але на каналі SputnikArmenia пишуть іншу інформацію.


За даними Азербайджану, вони завдали точні удари, в результаті чого важкі поранення отримав глава невизнаного Карабаху.


"Ти сховався в бункері, азербайджанська армія знайшла тебе і там. Інших сепаратистів чекає та ж доля", — сказав помічник президента Азербайджану Хікмет Гаджієв.


У той же час інші джерела заявляють, що Арутюнян живий. Він вийшов у прямий ефір із зверненням до ВС Азербайджану. Глава невизнаного Карабаху закликав тимчасово припинити вогонь по містах Азербайджану.


"Даю час вам убезпечити мирне населення. Ви почали цю війну, ви порушили елементарні норми гуманізму. Ви піддали точковому обстрілу мирних жителів. У вас є час подумати. Ми продовжимо до кінця, до останнього солдата і людини ми готові загинути. Неможливо в подібній ситуації перемогти нас", — сказав він.


Як повідомляв "Апостроф", між Азербайджаном і Вірменією в кінці вересня загострився військовий конфлікт через Нагірний Карабах, який почався в лютому 1988 року, коли Нагірно-Карабахська автономна область оголосила про вихід зі складу Азербайджанської РСР.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/2020-10-04/azerbajdzhan-zayavil-o-tyazhelom-ranenii-glavy-nepriznannogo-karabaha/210914”

Автор: sterh1973
Предыдущий материал

Правительство изменило правила въезда иностранцев в Украину во время карантина

Следующий материал

На фронте сохраняется тишина, - Минобороны

Коментарии (0)