Депутат, який не балотується на цьогорічних виборах, обіцяє перешкоджати майбутній каденції Житомирської міської ради

Депутат, який не балотується на цьогорічних виборах, обіцяє перешкоджати майбутній каденції Житомирської міської ради

Депутат Житомирської міської ради від ВО «Свобода» Олег Черняхович, який не балотується на цьогорічних виборах, пообіцяв перешкоджати майбутній каденції міськради.

Об этом сообщает Слон РУ

Таку заяву він зробив наприкінці позачергової сесії міської ради 9 жовтня, прощаючись з колегами-депутатами.

«Я дивлюсь на списки тих, хто йде в міську раду, і мені стає трохи лячно. Я буду вам перешкоджати. Я не хотів би, щоб наступні п’ять років сидів «цар», а я думаю, що буде старий «цар» (натяк на нинішнього мера Сергія Сухомлина – ред.), вже досвідчений, який буде знати, як керувати. На нас він ще трошки допускав демократії, тут демократії, певно, не буде. Буде створене швидко угрупування, яке буде тут всім заправляти, а решта буде сидіти, натискати кнопочки мовчазно, бо будуть мати свої «шкурнячки». Але я буду з вами, я знаю, як це робиться (сміх та аплодисменти в залі). Я знаю, як це робиться, і тому буду вам по максимуму перешкоджати. Я не думаю, що мені буде потім боляче фізично чи морально, але я буду з вами», — сказав Олег Черняхович.

Зазначимо, що в мери крім нинішнього міського голови Сергія Сухомлина, також балотується троє депутатів міської ради: Наталія Леонченко, Іван Мартинчук та Віталій Кирилюк. В депутати Житомирської міськради від різних політсил йдуть 28 з 42, тих, хто був в нинішній каденції: від ВО «Батьківщина» — Олександр Величко, Сергій Пидюра, Роман Гуртовенко, Геннадій Забродський; ВО «Свобода» — Сергій Онищук, Геннадій Махорін Михайло Боровський; «Опозиційна платформа – За життя» — Василь Кучик, Сергій Колесник, Володимир Тичина, Юрій Юзвинський; Партія розвитку громад – Владислав Пучич, Іван Фурлет; «Слуга народу» — Костянтин Єремейчук, Олег Хмілевський, Лариса Жигадло, Олександр Рибак; «Сила і Честь» — Любов Цимбалюк, Людмила Кропивницька, Ігор Скоропад; «Пропозиція» — Олександр Ракович, Олександр Черняхович, Тетяна Онопрієнко, Юрій Мойсеєв, Микола Янушевич, Василь Шевченко, Віктор Брокарєв, Максим Манухін.

Нагадаємо, Житомир.info публікував інформацію про 13 кандидатів, які балотуються в мери Житомира на виборах 2020 року, та зробив аналіз партійних списків кандидатів в депутати Житомирської міської ради від 16 партій: частина 1, частина 2 та частина 3.

Інструкцію як житомирянам заповнювати виборчі бюлетені, щоб їх голоси зарахували, дивіться тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram

Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_195487.html”

Автор: igor_steps
Предыдущий материал

Какой будет погода на выходных и в начале следующей недели

Следующий материал

Мобилизацию пока не планирую – Порошенко

Коментарии (0)