У Варві тривають пусконалагоджувальні роботи на каналізаційних очисних спорудах

У Варві тривають пусконалагоджувальні роботи на каналізаційних очисних спорудах
2020_10_7_Varva_ochisny_02 (1)

Як забезпечити якісне очищення стічних вод та ефективне функціонування очисних споруд у селищі Варва – радилися учасники виїзної наради, що відбулася 7 жовтня.

Об этом сообщает Русский слон

Нагадаємо, що торік за кошти субвенції з державного бюджету на умовах співфінансування з місцевих бюджетів був реалізований проєкт «Реконструкція каналізаційних очисних споруд із впровадженням енергоощадних технологій на основі установки «УМКА БІО» в смт Варва Чернігівської області, продуктивністю 500 м3/добу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реконструюють очисні споруди в Коропі

Однак через нерівномірність подачі стічних вод виникли проблеми в технологічному процесі їх очищення, в результаті чого не забезпечувалося постійне досягнення нормативних показників очищення. Для усунення зазначених порушень ухвалене рішення облаштувати додаткове обладнання, зокрема усереднювач подачі стічних вод, який забезпечить рівномірність надходження стоків на очисні споруди. Наразі на об’єкті розпочаті пусконалагоджувальні роботи. Найближчим часом очисні споруди будуть введені в експлуатацію.

До речі, реконструкція очисних споруд у Варві проведена за ініціативи керівництва селищної ради, що торік якісно підготувала та своєчасно подала до Міндовкілля заявку на отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності, а також забезпечила необхідне співфінансування проєкту.

Департамент екології та природних ресурсів

Чернігівської облдержадміністрації

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте також


    Діти Чернігівщини приготували подарунки військовим
    Вербна неділя: як чернігівці святили вербу (ФОТОРЕПОРТАЖ)
    Крутимо спіннер: психіатри винесли вердикт популярній іграшці

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/society/u-varvi-trivayut-puskonalagodzhuvalni-roboti-na-kanalizatsijnih-ochisnih-sporudah-231956”

Автор: coolebjaka
Предыдущий материал

Слишком открытый топ: чтобы не отсвечивать грудью, пассажирке пришлось лететь в футболке пилота (фото)

Следующий материал

Курьезы: в Киеве замечен самый экологичный транспорт в мире. Фото

Коментарии (0)