Перемир’я так і не почалося: Азербайджан і Вірменія не припинили вогонь після переговорів

Перемир’я між Вірменією і Азербайджаном, яке планували почати з 12:00 10 жовтня, так і не почалося.

Об этом сообщает Компромат 2.0


Про це повідомляють обидві сторони конфлікту.


За даними Міністерства оборони Азербайджану, вірменська сторона порушує домовленості про припинення вогню і намагається продовжити наступ на Агдере-Тертерському (північному) і Фізулі-Джебраїльському (південному) напрямках в Карабаху.


"Не дивлячись на досягнення домовленості про припинення вогню з 12:00 10 жовтня, вірменська армія зробила спробу наступу на Агдере-Тертерському і Фізулі-Джебраїльському напрямках", — повідомили військові.


Аналогічні заяви також роблять і з вірменської сторони. Там стверджують, що провокації відбуваються з боку військових Азербайджану.


Також азербайджанські військові показали відео ударів по САУ "Акація" противника. Удар був нанесений напередодні, ще до оголошення перемир’я.
Раніше "Апостроф" повідомляв, що в Міноборони Азербайджану заявили про тисячі убитих солдатів армії Вірменії в ході жорсткого конфлікту між країнами через Нагірний Карабах.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-10-10/peremirie-tak-i-ne-nachalos-azerbaydjan-i-armeniya-ne-prekratili-ogon-posle-peregovorov-video/211435”

Автор: gusev_a_v
Предыдущий материал

Курьезы: в Киеве замечен самый экологичный транспорт в мире. Фото

Следующий материал

В США создали крупнейший 3D-каталог космоса

Коментарии (0)