У Київській області з’явився сервіс доставки продуктів із села, який працює за принципом таксі Uber

Проєкт шукає інвесторів для хабу з боку Гоголіва

У Київській області підприємець Едуард Линник заснував сервіс доставки продуктів із села Гоголів за принципом роботи сервісу таксі Uber. Про це виданню "ГОРДОН" повідомили у пресслужбі проєкту.

Об этом сообщает PRO Компромат

"Для покупця домашніх продуктів усе має вигляд придбання у звичайному інтернет-магазині – покупець додає товар у корзину на сайті, оформляє замовлення й отримує його. Зараз ми робимо доставку тільки в неділю, але у планах робити її двічі на тиждень. А ось для продавця це схоже на роботу таксистів в Uber – усі замовлення розподіляють між продавцями залежно від наявності товарів у продавця", – розповів він.

Зараз замовлення розподіляють вручну, але триває розроблення спеціального застосунку для продавців, який розподілятиме замовлення автоматично й повідомлятиме про необхідні товари та їх кількість, зазначив він. Продавців водночас реєструватимуть як фізосіб-підприємців, а всі продукти перевірятимуть. Якщо товар виявиться неякісним, покупець зможе за нього не платити, а продавець дістане попередження.

Линник зазначив, що проєкт планують розширити на великі українські міста, почати хочуть із Києва.

"Побудуємо три "логістичні розподільники": один – у Гоголеві, це Броварський напрямок, другий – Житомирський і третій – Одеський. Кожен такий "логістичний розподільник" зможе обслуговувати 300 замовлень, що загалом дасть можливість виконувати 900 замовлень за один раз", – сказав він.

За його словами, проєкт має "і прибуток, і соціальну вигоду".

"Соціальна вигода в тому, що в селах з’явиться робота, а земля зможе давати реальний прибуток, а не копійки за оренду паїв. І, звісно, не буде монополії в супермаркетах на постачальників, оскільки всі товари підуть без посередників", – розповів він.

Бізнесмен зазначив, що проєкт шукає інвесторів для хабу з боку Гоголіва, а хаби на двох інших напрямках будуватимуть на умовах франчайзингу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/u-kijivskij-oblasti-z-javivsja-servis-dostavki-produktiv-z-sela-jakij-pratsjuje-za-printsipom-taksi-uber-1525294.html”

Автор: b_picture
Предыдущий материал

Місто перетворюється на пасовище: в мережі показали вражаюче фото Донецька

Следующий материал

Программа Петра Обухова — программа для дебилов

Коментарии (0)