Азербайджан завдав точного удару по вогневій позиції Вірменії, знищено техніку: відео

В порушення укладеного між Азербайджаном і Вірменією перемир’я, яке мало розпочатися 26 жовтня, між країнами йде війна за Нагірний Карабах. Міноборони Азербайджану повідомило, що у ніч з 8 на 9 листопада збройні сили країни знищили міномет і його розрахунок.

Об этом сообщает Слон


Про це повідомляє Міністерство оборони Азербайджанської Республіки в своєму Telegram-каналі.За даними азербайджанської сторони, мінометний розрахунок 10-й гірськострілецької дивізії вірменських збройних сил, який зайняв позицію на вогневій точці в пункті Улу Гараба (колишній Метсшен) Тертерського району, обстріляв позиції азербайджанської армії. У відповідь військові сили Азербайджану знищили міномет і його розрахунок на цій вогневої точці.


У міноборони Азербайджану додали, що прицільним вогнем також знищили вірменський танк Т-72 поблизу селища Тонашен і особовий склад, що пересувається на Ходжавендському напрямку фронту.


Як повідомляв "Апостроф", 6 листопада, азербайджанські війська завдали потужних ударів по бойовим позиціям підрозділів вірменської армії в селі Гоярхе.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2020-11-09/azerbaydjan-nanes-tochnyiy-udar-po-ognevoy-pozitsii-armenii-unichtojena-tehnika-video/214302”

Автор: marinka_kma
Предыдущий материал

Замакима Алматы обратился к горожанам

Следующий материал

COVID-19: в Украине болеют более четверти миллиона человек

Коментарии (0)