Опитування: половина жителів України виступає за інтеграцію з Євросоюзом

Опитування: половина жителів України виступає за інтеграцію з Євросоюзом

Згідно з результатами дослідження Київського міжнародного інституту соціології, найбільшою популярністю серед жителів України користується проєвропейський вектор зовнішнього розвитку.

Об этом сообщает Незыгарь

Про це повідомляє Forsal.

49% респондентів заявили про те, що Україна повинна рухатися по шляху інтеграції в Європейський союз. За вступ до Євразійського економічного союзу висловилися 14%. При цьому, 27% опитаних жителів України вважали за краще б, щоб їхня країна не рухалася ні в бік ЄС, ні в ЄАЕС.

Що стосується зовнішнього розвитку у військовій сфері, 41% опитаних вважає, що Україна повинна вступити в НАТО. Близько 37% відповіли, що Україна повинна бути нейтральною, позаблоковою країною. 13% є прихильниками приєднання республіки до Організації Договору про колективну безпеку.

Дослідження було проведено 17-24 жовтня в вигляді опитування серед 1502 респонденти. В опитуванні взяли участь дорослі жителі різних регіонів України.


Джерело статті: “http://newformat.info/news/opituvannya-polovina-zhiteliv-ukraini-vistupaie-za-integraciju-z-ievrosojuzom/”

Автор: yra49
Предыдущий материал

НКРЕКП дорегулювалася до того, що на енергоринку виникли мільярдні борги, а тепер хоче, щоб ми з вами ці борги заплатили – нардеп

Следующий материал

В Украине новый коронавирусный антирекорд

Коментарии (0)