Ляшко: Мені страшно за країну, якою керують ці дилетанти!

Ляшко: Мені страшно за країну, якою керують ці дилетанти!
Ляшко

Влада безсовісно бреше українцям про те, що дбає про них в період пандемії, заявив Олег Ляшко. Низку прикладів цього він навів в ефірі ток-шоу «Народ проти» з Наталією Влащенко.

Об этом сообщает Москов пост


Політик вважає, обіцянки влади щодо підтримки малого і середнього бізнесу під час карантину вихідного дня залишаться обіцянками так само, як і навесні, – .


«Україна повинна брати приклад з тих країн, які підтримують малий і середній бізнес. Вводите докдаун – дайте підтримку тим, хто страждає, чиї заклади закриваються. На жаль, нинішня влада нічого цього не робить», – підкреслив Ляшко.


Черговим масштабним обманом українців лідер Радикальної партії назвав використання коштів фонду по боротьбі з коронавірусом. Політик переконаний, якби влада дійсно дбала про людей, закупила б обладнання для лікарень, а не спрямувала б мільярди на будівництво доріг.


«Вони розказують, що для них життя українців важливіше, ніж гроші. Натомість, забрали половину коштів на дороги з коронавірусного фонду, який був створений у квітні. 65 мільярдів гривень парламент виділив на підготовку до епідемії. Вони не купили жодного апарату ШВЛ, не купили кисневих установок, лікарі нічим не забезпечені, люди, як отримували копійчані зарплати, так і отримують. Вони неефективно та некомпетентно використовують кошти коронавірусного фонду», – підкреслив політик.


Представники влади у відповідь лише кивали на попередників та наголошували на правильності своїх рішень.


«Мені страшно за країну, якою керують ці дилетанти!», – підсумував Ляшко.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/liashko-meni-strashno-za-krainu-iakoiu-keruiut-tsi-dyletanty/”

Автор: kiowa_mike
Предыдущий материал

Интересует видеонаблюдение для дома?

Следующий материал

Urban One: появилось видео строительства нового дома на Сумской

Коментарии (0)