Милованов: Ми багато сперечалися з людьми в Кабміні й Офісі президента, що без грошей МВФ усе розвалиться. Я кажу: не розвалиться

Милованов: Багато чого залежить від того, що ми робитимемо навесні, після COVID-19

Найближчим часом Україна зможе обійтися без допомоги Міжнародного валютного фонду. Таку думку в інтерв’ю виданню LB.ua висловив ексміністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, позаштатний радник керівника Офісу президента України Тимофій Милованов.

Об этом сообщает Дедал

"У нас досить стабільна макроекономічна ситуація. Ми багато сперечалися з кількома людьми в Кабміні [у попередньому уряді], в Офісі президента про те, що все розвалиться [без грошей МВФ]. Я кажу: не розвалиться. У нас досить великий запас макроекономічної міцності. На рік або місяців вісім. Звичайно, це не скасовує проблеми. Це не свідчить про те, що можна розслабитися. Треба і кінець року профінансувати. Але це кропітка робота Міністерства фінансів. Багато чого залежить від того, наскільки спокійно ми пройдемо нинішній етап. І що робитимемо навесні, після COVID-19", – сказав Милованов.

Україна співпрацює з МВФ за новою програмою stand-by. Виконавча рада Фонду схвалила її 9 червня цього року. Згідно з нею передбачають виділення Україні $5 млрд чотирма траншами. 12 червня Україна отримала $2,1 млрд першого траншу.

Міністр фінансів України Сергій Марченко говорив у вересні, що до кінця року Україна розраховує отримати від МВФ два транші по $700 млн. Однак заступник голови Нацбанку України Дмитро Сологуб вважає, що таку можливість уже втрачено і потрібно намагатися отримати один. Президент України Володимир Зеленський заявляв, що в нинішній ситуації економіці України потрібні гроші МВФ.

"Вигідно нам, невигідно – зараз це як кров для організму людини", – пояснював він.

Голова Нацбанку України Кирило Шевченко заявляв, що МВФ "висловлює певне занепокоєння щодо антикорупційної політики".

23 листопада Милованов висловив думку, що до кінця року Україна не отримає траншу МВФ.

27 листопада Марченко повідомив, що МВФ відмовив Україні в екстреній допомозі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/milovanov-mi-bagato-sperechalisja-z-ljudmi-v-kabmini-i-ofisi-prezidenta-shcho-bez-groshej-mvf-vse-rozvalitsja-ja-kazhu-ne-rozvalitsja-1529924.html”

Автор: skeily_ramires
Предыдущий материал

"Решалы" на семейном подряде

Следующий материал

Премьер-министр обещает предупредить украинцев о введении локдауна за неделю до начала

Коментарии (0)