Маски під час зустрічей із рідними та соціальна дистанція. ВООЗ дала рекомендації щодо святкувань Нового року та Різдва

Європейців закликають дотримуватися карантинних вимог під час зимових свят

На початку 2021 року темпи зростання захворюваності коронавірусною інфекцією у Європі можуть пришвидшитися. Про це йдеться у рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо мінімізації ризиків поширення інфекції, які опублікували 16 грудня.

Об этом сообщает Устав Груп

У заяві наголошують, що у європейському регіоні під час новорічних і різдвяних свят зростає кількість масових заходів, у яких беруть участь люди різного віку.

Це може створити значний ризик збільшення поширення COVID-19 протягом майбутнього сезону свят.

"Не дивлячись на деякий крихкий прогрес, поширення COVID-19 у європейському регіоні залишається стійким та інтенсивним. Існує високий ризик подальшого спалаху коронавірусу протягом перших тижнів і місяців 2021 року. Нам потрібно буде співпрацювати, щоб запобігти цьому", – заявили у ВООЗ.

Організація рекомендує за можливості збиратися на святкування на свіжому повітрі, якщо це неможливо – у приміщеннях обмежувати кількість учасників заходів, дотримуватися дистанції та забезпечувати провітрювання.

"Носіння масок та фізичне дистанціювання у колі друзів та родини може здатися незручним, але це значно сприятиме безпеці та збереженню здоров’я кожного", – підкреслили у ВООЗ.

На свіжому повітрі – незалежно від країни – мають бути і релігійні служби, зазначили у ВООЗ. Їхню тривалість необхідно зменшити, а під час проведення треба дотримуватися протиепідемічних заходів, вважають в організації.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

До 16 грудня у світі, за даними американського Університету Джонса Гопкінса, підтвердили 73,7 млн випадків зараження коронавірусом, 1,64 млн людей померли, 41,8 млн – одужали від COVID-19.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/maski-pid-chas-zustrichej-z-blizkimi-i-sotsialna-distantsija-vooz-dala-rekomendatsiji-shchodo-vidznachennja-novogo-roku-ta-rizdva-1531869.html”

Автор: chet_nik
Предыдущий материал

Завтра, 17 грудня, відбудеться позачергова друга сесія Бориспільської районної ради VIII скликання

Следующий материал

На росТВ Maruv раскинула ноги и развернулась к Соседову самым пикантным местом

Коментарии (0)