Шмигаль доручив МВС перевірити інформацію щодо можливої підпільної COVID-вакцинації

Шмигаль доручив МВС перевірити інформацію щодо можливої підпільної COVID-вакцинації


Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству охорони здоров’я та Міністерству внутрішніх справ перевірити інформацію щодо можливої підпільної COVID-вакцинації.

Об этом сообщает Ру Криминал


Про це Шмигаль написав у своєму Telegram.


“Доручив МОЗ та МВС перевірити інформацію, оприлюднену в ЗМІ, щодо можливої підпільної вакцинації препаратами невідомого походження. І одразу повідомлю власну позицію”, – написав Шмигаль.
Він зазначив, що є прихильником вакцинації. Згідно з планом, затвердженим МОЗ, першу партію вакцин отримають лікарі, що працюють на передовій боротьби з COVID-19.


“Сам буду вакцинуватися власним коштом у другу або третю чергу, коли офіційно зареєстрована вакцина надійде у клініки”, – написав Шмигаль.


Наразі Україна очікує першу партію вакцин – 1,9 млн доз від Sinovac Biotech. Керівництво країни проводить перемовини з іншими світовими виробниками вакцин, які пройшли клінічні випробування. Наразі жодна з вакцин не є сертифікованою в Україні.


Нагадаємо, раніше у “Медзакупівлях” пояснили формування ціни на вакцину від COVID-19 для України.


Джерело


Джерело статті: “https://informator.press/shmyhal-doruchyv-mvs-pereviryty-informatsiiu-shchodo-mozhlyvoi-pidpilnoi-covid-vaktsynatsii/”

Автор: ren_ar
Предыдущий материал

Дети исполнили знаменитый “Щедрик” а Capella в кафедральном соборе Запорожья (ВИДЕО)

Следующий материал

Самые яркие зимние локации Киева

Коментарии (0)