Україна – на п’ятому місці в рейтингу нещасливих країн

49% українців назвали себе щасливими

Україна посіла п’яте місце у списку країн, жителі яких вважають себе нещасливими. Про це 13 січня повідомив фонд "Демократичні ініціативи", який провів опитування спільно з Київським міжнародної інститутом соціології.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Нещасливими себе назвало 35% тих, хто взяв участь у дослідженні. Міжнародне опитування Gallup International проводять з ініціативи доктора Джорджа Галлапа з 1977 року. Цього року дослідження провели в 41 країні світу.

54% респондентів країн, де проводили дослідження, відповіли, що вважають себе щасливими, 14% говорять, що вони нещасні. 31% вважають себе ні щасливими, ні нещасними. Відповідний середній індекс становить 40%, зазначили в повідомленні.

"В Україні він трохи нижчий, ніж у світі в цілому (нижчий так званого "світового індексу щастя"), окрім того, Україна демонструє різке падіння порівняно з минулим роком: 2019 року – 33%, 2020-го– 14%. Утім цей індекс все ж вищий, ніж у 2018 році, тоді він був 8%", – повідомили у фонді.

Інфографіка: dif.org.ua
Інфографіка: dif.org.ua

У рейтингу нещасних країн лідирують: Північна Македонія, Гана, Гонконг, Вірменія та Україна. Найбільш щасливі країни – Киргизстан, Казахстан, Еквадор, Колумбія, Азербайджан.

Опитування проводили на початку грудня 2020 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки. Вибірка є репрезентативною для дорослого населення України. В опитуванні не брали участі жителі окупованих територій України.

Під час опитування проведено 1000 інтерв’ю. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,5%, зазначили соціологи.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/ukrajina-na-p-jatomu-mistsi-v-rejtingu-neshchaslivih-krajin-1535398.html”

Автор: shir4ik
Предыдущий материал

Зробили перше щеплення. Туреччина схвалила застосування китайської вакцини Sinovac, яку закупить Україна

Следующий материал

В Палате представителей США приняли решение по импичменту Трампу

Коментарии (0)