Три знака Зодіаку можуть "втратити" близьких, але є спосіб цього уникнути

Астрологи прогнозують в п’ятницю, 15 січня, для представників деяких знаків Зодіаку конфліктні ситуації, які в результаті можуть привести до розставання з друзями або близькими.

Об этом сообщает Русский репортер


Відповідний гороскоп опубліковано на сайті ТСН.


Телець


У цей день у Тельців може виникнути конфлікт. Якщо не вдасться утримати емоції в рамках розумного, то його наслідки можуть бути дуже серйозними — аж до розриву з коханою людиною і звільнення з роботи.


Терези


Зірки не радять в цей день з’ясовувати стосунки з близькими людьми. Конструктивної розмови не вийде, а приводів для серйозного і тривалого конфлікту — хоч греблю гати.


Козеріг


Астрологи застерігають, що в цей день розрив з близькою людиною може статися через дріб’язкового приводу. Перш, ніж починати сварку, варто задуматися, чи потрібно перетворювати непорозуміння в серйозний конфлікт.


Як повідомляв "Апостроф", а що наступив 2021 році астрологи не радять фліртувати представникам двох знаків Зодіаку, яких Нострадамус вважав особливо вразливими в любовних відносинах.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/astrology/2021-01-14/tri-znaka-zodiaka-mogut-poteryat-blizkih-no-est-sposob-etogo-izbejat-/220229”

Автор: anna_rina
Предыдущий материал

Как вебинары могут быть мощными факторами для роста вашего бизнеса?

Следующий материал

В Украине за "американца" дают уже меньше 28 гривен!

Коментарии (0)