Важные и резонансные новости Украины и новости мира | rezonans | 2020

Брати Данило та Роман Сцібайло разом зі своєю сестричкою Тетяною здобули перемогу в популярному пісенному конкурсі «Караоке на дивані». «Караоке на дивані» – проєкт, який під час карантину став аналогом популярної телевізійної програми «Караоке на майдані». Музичні змагання проводить автор проєкту, відомий український продюсер і ведучий Ігор Кондратюк в соціальній мережі Instagram. Таня, Рома і Данило зворушливо виконали українську щедрівку «Ой сивая та і зозуленька» й стали переможцями 43 тижня проєкту, пишуть «Тернополяни».

Об этом сообщает FIB

Відео дітей на сторінці проєкту у соцмережі Instagram отримало найбільшу кількість вподобань протягом тижня. Його переглянули понад 2 тисячі людей. Данило (13 років) та двійнята Роман і Тетянка (11 років) Сцібайло проживають у селі Мишковичі, яке належить до Великоберезовицької громади. Ідея взяти участь у конкурсі виникла у матері дітей – Соломії Сцібайло-Ярої, яка надзвичайно любить музику.

Жінка – художня керівниця гурту «Легка доріжка» та водночас його учасниця. «Діти займаються у музичній школі. Данило вчиться грати на гітарі, а Таня – на бандурі. Усі полюбляють співати.

Вдома також займаємось вокалом. Окрім цього якомога більше долучаю дітей до діяльності нашого будинку культури у селі Мишковичі – вони співають, декламують вірші, виступають», — поділилася Соломія Сцібайло-Яра. Також вона розповіла «Тернополянам», що донька частенько бере участь у пісенних онлайн-конкурсах, адже це чудова нагода випробувати власні сили. «Я з тих матерів, які стараються всебічно розвивати дітей.

Тому вони не нудьгують, а навпаки – весь час чимось захоплені, — пояснила «Тернополянам» Соломія Сцібайло-Яра. – Окрім цього наша сім’я полюбляє мандрувати, тому стараємось не сидіти на місці. Подорожуємо не лише Україною, а й за її межами. Таня і Рома мріють поїхати в Іспанію цього літа.Джерело статті: “https://rezonans.info/proishestvie/u_pisennomu_konkursi_karaoke_na_divani_peremogli_tetyanka_romchik_i_danilko_scibajlo_z_mishkovich_foto_video”

Автор: fduchd
Предыдущий материал

Російські спецслужби вербували Трампа протягом 40 років, – The Guardian

Следующий материал

Ощадбанк довел клиентку до жалобы в НБУ, суд и прокуратуру

Коментарии (0)