Ексглаву ДАБІ оголосили в розшук

Ексглаву ДАБІ оголосили в розшук


Екскерівнику Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексію Кудрявцеву повідомили про підозру за використання підробного іноземного диплома при влаштуванні на роботу, його оголосили у розшук.

Об этом сообщает Министерство правды


Повідомили у .


За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру колишньому голові Державної архітектурно-будівельної інспекції України за фактом вчинення пособництва у підробленні офіційного документу та використанні при призначенні на посаду (ч. 5 ст. 27, ч. 3, ч. 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, колишній високопосадовець звернувся до невстановлених осіб з проханням видати йому завідомо підроблений документ – диплом про вищу освіту, надавши свої повні анкетні дані.

У подальшому, після отримання підробленого диплому, підозрюваний звернувся до Міністерства освіти і науки України з метою отримання свідоцтва про визнання іноземного документу про освіту на території України. Також він використав вказаний диплом під час призначення на посаду голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Експосадовець неодноразово повідомлявся стороною обвинувачення про необхідність прибуття до органу досудового розслідування для участі у проведенні слідчих та процесуальних дій, водночас жодного разу не з’явився.

У зв’язку із зазначеним, повідомлення про підозру експосадовцю у вчиненні цих кримінальних правопорушень направлено поштою, відповідно до вимог ст. ст. 278, 111 КПК України та його оголошено у розшук.

Кримінальне правопорушення викрито прокурорами спільно з працівниками територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві.

Нагадаємо, відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/ekshlavu-dabi-oholosyly-v-rozshuk/”

Автор: demian99
Предыдущий материал

Макрон может посетить Украину до конца первого полугодия - посол

Следующий материал

#этокденьгам: как купить золото, нефть и другие товары? И нужно ли?

Коментарии (0)