У РПЦвУ вимагають закрити сайт “Миротворець” – він їх залякує

У РПЦвУ вимагають закрити сайт “Миротворець” – він їх залякує
РПЦвУ


У РПЦвУ вимагають заборонити сайт «Миротворець», бо вважають, що ресурс використовується для боротьби з політичними або ідеологічними опонентами та служить для їх залякування.

Об этом сообщает Стрелочник


Про це заявив голова Представництва УПЦ МП при європейських міжнародних організаціях єпископ Баришівський Віктор, коментуючи на Telegram-каналі звернення Європейського парламенту до влади України з вимогою закрити сайт «Миротворець», – передає “Релігійна правда”.


Як наголосив представник РПЦвУ, «функціонування ресурсу, який публікує особисті дані громадян України, бездоказово звинувачуючи їх в антидержавній діяльності, – неприпустимо».
За його словами, «через ЗМІ, і через висловлювання окремих політиків створюється стійке переконання, що всі, хто потрапили на сторінки сайту «Миротворець», – вороги держави й українськості».


Єпископ вважає, що ресурс використовується для боротьби з політичними або ідеологічними опонентами, а ще більше – для їх залякування. «Звідси рукою подати до жорстокої цензури і маркування неугодних», – каже він.


Як повідомляла РП, очільник УПЦ МП Онуфрій потрапив до бази «Миротворець» у зв’язку з відмовою підтримати автокефалію в Україні і зв’язками з РПЦ. У базі вказується, що митрополит є агентом впливу РПЦ в Україні і противником створення незалежної помісної Церкви.


Також намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Павло потрапив у розділ «Чистилище» на сайті «Миротворець».


Відомі українські боксери Олександр Усик і Василь Ломаченко потрапили до бази даних сайту. Профайли спортсменів – Усика і Ломаченка – з’явилися після виходу знятого росіянами документального фільму про Російську Церкву, в якому боксери закликали до братніх обіймів з Росією.


Також до бази увійшло чимало інших ієрархів та діячів РПЦ в Україні.


Джерело статті: “https://informator.press/u-rptsvu-vymahaiut-zakryty-sayt-myrotvorets-vin-ikh-zaliakuie/”

Автор: sonnaya_ulia

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Венедиктова заявила, что допрос Сытника и основного детектива НАБУ отменяется

Следующий материал

Создание Крымской платформы поддержали в Европарламенте

Коментарии (0)