Нардепка Верещук прокоментувала загострення війни на Донбасі, – “Крок вперед – розстріл на місці”

Нардепка Верещук прокоментувала загострення війни на Донбасі, – “Крок вперед – розстріл на місці”

На Донбасі спостерігається загострення бойових дій та нові втрати з боку українських захисників. Нардепка зі “Слуги народу” Ірина Верещук повідомила журналістам, яким чином влада планує змінити ситуацію.

Від початку перемир’я на Донбасі загинуло 15 українських військових. Лише 14 лютого стало відомо про смерть трьох десантників. Коментуючи цю ситуацію 16 лютого, нардепка Верещук зауважила, що сподівається на обговорення питання під час засідання РНБО, а також під час засідання Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки. Крім того, Верещук наголосила, що Росія має відчувати вагомий опір з боку українських військових.

“Це питання політизують, використовують в різний спосіб, аби тиснути на владу, на наших військових, на міжнародну спільноту. Ми маємо зараз чітко і недвозначно заявити, де є наші інтереси, де ми обговорюємо питання у Нормандському форматі, а де наша оборона. І ми будемо стріляти у відповідь стільки, скільки буде потрібно для того, аби агресор зрозумів – далі рухатись не можна, далі проводити таку агресивну політику буде йому багато коштувати. Ми ж розуміємо, з ким ми боремся, ми ж розуміємо, що війна – як вірус, вона мутує, і Росія використовує усі інструменти, які тільки може. Можливості вирішення питання лише військовим шляхом у нас немає, але наша оборона має бути такою, щоб Росія чітко розуміла: крок вперед – розстріл на місці”, – наголосила Верещук.

Раніше нардепка коментувала ASPI news законопроєкт про обіг цивільної зброї в Україні.Також відомо, що віцепрем’єр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що Мінські угоди не мають міжнародно-правового характеру.

Об этом сообщает ТОП СМИ


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2021/02/16/nardepka-vereshhuk-prokomentuvala-zagostrenya/”

Автор: des_shepard
Предыдущий материал

Роскомнадзор потребовал от Clubhouse разблокировать аккаунт телеведущего Владимира Соловьева

Следующий материал

"Украинская ГТС является частью системы обороны". Коболев ответил на заявление Путина о "Северном потоке – 2"

Коментарии (0)