Російським дипломатам у КНДР довелося їхати додому ручною дрезиною через жорсткі карантинні обмеження. Відео

Російські дипломати повернулися додому 25 лютого

Вісьмом росіянам – співробітникам російського посольства в КНДР і членам їхніх сімей – щоб повернутися на батьківщину під час карантинних обмежень, довелося штовхати дрезину через кордон залізницею. Про це МЗС Росії повідомило у Facebook 25 лютого.

Об этом сообщает ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРАВДА

Через те, що вже понад рік кордони КНДР закрили і пасажирське сполучення припинено, щоб дістатися додому, російським дипломатам довелося пройти довгий і важкий шлях. Спершу вони 32 години їхали поїздом, потім ще дві години автобусом до кордону.

"І, нарешті, найвідповідальніша ділянка маршруту – піший перехід на російський бік. Для цього треба завчасно виготовити візок, поставити його на рейки, розмістити на нього речі, посадити дітей – і в дорогу", – ідеться в повідомленні.

Єдиним чоловіком серед дипломатів був третій секретар посольства Владислав Сорокін, якому і довелося штовхати дрезину. Наймолодшою із групи виявилася його трирічна донька Варя.

"Більше ніж кілометр довелося штовхати всю цю конструкцію залізницею. Найвідповідальніший відрізок – міст через річку Туманна. І нарешті вдома, російська прикордонна станція Хасан, де наших людей зустрічали колеги із Представництва МЗС у Владивостоці та наданий адміністрацією Приморського краю автобус, який доправив співвітчизників, що повернулися на батьківщину, у Владивостоцький аеропорт", – повідомили в міністерстві.

https://www.facebook.com/MIDRussia/posts/3199799220119497

Відео подорожі російських дипломатів у Twitter опублікувало видання Life.

Ось так восьми співробітникам російського посольства в КНДР і членам їх сімей довелося повертатися на батьківщину через вже близько року закритих кордонів і відсутності повідомлення з цією країною: https://t.co/In0SJ4py4Y pic.twitter.com/sDozONFeFC

— lifenews_ru (@lifenews_ru) February 25, 2 021

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Північна Корея припинила транспортне сполучення з усіма країнами через коронавірус ще на початку минулого року. Водночас даних щодо кількості хворих влада КНДР не розголошує.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/rosijskim-diplomatam-v-kndr-dovelosja-jihati-dodomu-na-ruchnij-drezinoju-cherez-zhorstki-karantinnih-obmezhen-video-1541606.html”

Автор: ladygodiva77
Предыдущий материал

Онкологи назвали главные симптомы рака желудка

Следующий материал

У Юлии Навальной заподозрили гражданство Германии

Коментарии (0)