Посол Польщі зустрівся з українськими релігійними діячами

Глави церков і релігійних організацій України обговорили напрямки взаємодії з Посольством Польщі в Україні.

Об этом сообщает ПОЛИТМИКС


Релігійні діячі презентували позитивний досвід міжконфесійної взаємодії у форматі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.


Зустріч відбулася 28 січня 2021 року на запрошення Посла Польщі в Україні пана Бартоша Ціхоцькі, повідомляє Інститут релігійної свободи.


Учасники зустрічі звернули увагу на стан релігійної свободи в Україні, насамперед на окупованих Росією територіях Криму, Донецької та Луганської областей. Мова йшла про можливі додаткові заходи міжнародного впливу задля покращення становища віруючих, багато з яких переживають переслідування з боку російської окупаційної влади.


Посол Польщі висловив підтримку ініціативам Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, спрямованим на зміцнення сім’ї як важливого суспільного інституту та на утвердження в Україні високих моральних засад, у тому числі в освітньому процесі. Він також привітав зусилля релігійних спільнот у просвітництві, спрямованому на порятунок українських сімей від згубної культури насильства.


Під час зустрічі розглядалися також питання подальшого демократичного розвитку України, зокрема через забезпечення незалежного і справедливого судочинства, верховенства права та невідворотності покарання для порушників закону, зміцнення демократичних інституцій.


Посол Бартош Ціхоцькі запевнив присутніх, що релігійні спільноти України можуть розраховувати на підтримку Польщі в порушених під час зустрічі питаннях.


У зустрічі взяли участь Головуючий у ВРЦіРО, Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав, Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній, старший єпископ Української церкви християн віри євангельської Михайло Паночко, єпископ Римсько-Католицької Церкви в Україні Віталій Кривицький, президент Об’єднання іудейських релігійних організацій України рабин Яків Дов Блайх, голова Духовного управління мусульман України шейх Ахмед Тамім, архієпископ Чернігівський і Ніжинський ПЦУ Євстратій, юридичний радник Головного рабина м. Києва та України Геннадій Білорицький та голова правління Інституту релігійної свободи Олександр Заєць.Інститут релегійної свободи


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/76527-posol-polschi-zustrivsja-z-ukrayinskimi-religiynimi-dijachami.html”

Автор: vovikte
Предыдущий материал

Бюджет геноцида

Следующий материал

Канада отримала 20 мільйонів доз СOVID-вакцини

Коментарии (0)