Анджеліна Джолі продала картину Черчилля за 11 мільйонів доларів

Анджеліна Джолі продала картину Черчилля за 11 мільйонів доларів

Картина «Вежа мечеті Кутубія», написана колишнім прем’єр-міністром Великобританії Уїнстоном Черчиллем, була продана за рекордні для його робіт 8,2 мільйона фунтів (11,6 мільйона доларів).

Об этом сообщает Гипотеза

Картина була виставлена ​​на торги американською актрисою Анджеліною Джолі, йдеться в повідомленні аукціонного будинку Christie’s.

Ім’я покупця невідомо. Спочатку вартість полотна оцінювалася в 1,5-2,5 мільйона фунтів стерлінгів (2-3,4 мільйона доларів).
«Вежа мечеті Кутубія» була написана Черчиллем і подарована екс-президенту США Франкліну Рузвельту в 1943 році, а потім у спадок дісталася його синові. Пізніше у роботи були інші власники, а в 2011 році вона була придбана сім’єю Джолі.

Це єдина картина, написана Черчиллем під час Другої світової війни, зазначають в аукціонному домі. На ній зображений захід над найбільшою в марокканському Марракеші мечеттю, побудованої в XII столітті. Імовірно, британський прем’єр написав цю картину після Касабланської конференції в 1943 році.


Джерело статті: “http://newformat.info/news/andzhelina-dzholi-prodala-kartinu-cherchillya-za-11-miljoniv-dolariv/”

Автор: fanisovich
Предыдущий материал

В окружении Зеленского полно идейных сторонников Порошенко. Они саботируют любые шаги, которые могут навредить их духовному вождю

Следующий материал

 Комиссия по регулированию азартных игр отказала в лицензии отелю Ярославского

Коментарии (0)