У США підготували важку гіперзвукову аеробалістичну ракету до першого польоту

У США підготували важку гіперзвукову аеробалістичну ракету до першого польоту

Американські розробники підготували прототип перспективної гіперзвукової аеробалістичної ракети AGM-183A ARRW до першого польоту.

Перший політ боєприпасу планується здійснити до 7 березня 2021 року. За словами керівника проекту бригадного генерала Хіта Коллінза, прототип ракети вже повністю зібраний. Під час першого польоту ракети буде перевірятися робота прискорювача, пише Flightglobal.

Об этом сообщает ПЛАТЦДАРМ

Розробка боєприпасу ARRW ведеться з 2018 року американською компанією Lockheed Martin. У лютому минулого року компанія успішно захистила проект боєприпасу. Подробиці про ракету поки не розкриваються. Відомо тільки, що нова гіперзвукова ракета отримає твердопаливний двигун і відокремлюваний гіперзвукової бойовий блок який планує. Залежно від версії бойовій блок буде виконаний з ядерною або фугасною бойовою частиною.

В рамках проекту ARRW компанія Lockheed Martin спільно з ВВС США вже провела аеродинамічні випробування макета боєприпасу на стратегічному бомбардувальнику B-52H Stratofortress. Перші повноцінні льотні випробування ARRW заплановані на кінець 2020 року, а прийняття боєприпасу в дослідну експлуатацію – на 2022 рік.

Нагадаємо, Іран почав військово-морські ракетні навчання в Оманській затоці.

Джерело


Джерело статті: “https://informator.press/u-ssha-pidhotuvaly-vazhku-hiperzvukovu-aerobalistychnu-raketu-do-pershoho-polotu/”

Автор: inkpoint
Предыдущий материал

С парком, кинотеатром и кафе: в Запорожье отремонтируют 77-й завод

Следующий материал

МОЗ України оновило список карантинних зон, у "червоній" – три області, а в "помаранчевій" – дев’ять

Коментарии (0)