Заступниця міністра фінансів відсудила в Ради майже пів мільйона гривень

Заступниця міністра фінансів відсудила в Ради майже пів мільйона гривень
З 25 березня 2020 року Світлана Воробей працює в Мінфіні
З 25 березня 2020 року Світлана Воробей працює в Мінфіні
Фото: Світлана Воробей, Facebook


Світлану Воробей звільнили з посади керівника секретаріату Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради

Об этом сообщает Информбюро


Заступниця міністра фінансів Світлана Воробей через суд зобов’язала свого колишнього роботодавця – Верховну Раду України – виплатити їй компенсацію за звільнення в розмірі 450 тис.₴ Вона отримала гроші за той період, коли вже працювала в іншому державному відомстві.


Про це йдеться в рішенні Шостого апеляційного адміністративного суду, повідомляє «Обозреватель».


Чиновниця раніше обіймала посаду керівника секретаріату Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради. Зараз такого комітету не існує, його об’єднали з фінансовим комітетом. Результатом цього злиття було в тому числі і звільнення Воробей.


З 25 березня 2020-го Воробей працює в Мінфіні, водночас весь цей час вона продовжувала судитися з Верховною Радою через звільнення. Її зарплата в Раді становила 37 тис. грн, звільнили Воробей у кінці грудня 2019 року, а вже в березні вона працевлаштувалася в Кабміні. Фактично чиновниця не отримувала зарплату всього 3 місяці, але гроші відсудила за весь період.


Чинне законодавство передбачає виплату за час вимушеного прогулу або ж різниці в заробітку на нижчеоплачуваній роботі. Так, згідно з ч. 2 ст. 235 КЗпП України, під час винесення рішення про поновлення на роботі орган, який розглядає трудовий спір, одночасно ухвалює рішення про виплату працівникові середнього заробітку за час вимушеного прогулу або різниці в заробітку за час виконання нижчеоплачуваної роботи, але не більш як за один рік.


Якщо заява про поновлення на роботі розглядається більш як один рік не з вини працівника, орган, який розглядає трудовий спір, виносить рішення про виплату середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу.


Рішення суду в частині поновлення на роботі та виплати коштів підлягає негайному виконанню, але Воробей досі не подала декларацію щодо суттєвих змін у майновому стані. Крім того, після відновлення на роботі вона фактично працює повний день і в Раді, і в Мінфіні.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/zastupnicya-ministra-finansiv-vidsudila-v-radi-mayzhe-piv-milyona-griven-741386.html”

Автор: kagemushanatako

Похожие матриалы по тегу

Організатор «референдуму», адвокат «ГРУшників», продюсер Медведчука. Довибори на Донбасі: хто переможе?
Організатор «референдуму», адвокат «ГРУшників», продюсер Медведчука. Довибори на Донбасі: хто переможе?
Для реформи "Укрзалізниці" необхідно ухвалити профільні закони – Жмак
Разумков подписал распоряжение о проведении внеочередного заседания Верховной Рады: рассмотрят правки Зеленского к проекту закона о госслужбе
Для реформи "Укрзалізниці" необхідно ухвалити профільні закони – Жмак
ПДВ для Google, Facebook і Netflix. Рада зробила перший крок до введення податку
Рада похоронила податкову міліцію
На порядку денному Ради стоять зміни до Конституції в частині децентралізації – Корнієнко
ОПЗЖ зібралася оголосити імпічмент Зеленському. Пояснюємо, чому в партії Медведчука нічого не вийде
В Україні заборонили реєструвати російський "Супутник V", Стерненку скасували арешт, Антоненку – ні. Головне за день
Предыдущий материал

Йенс Столтенберг: Евросоюз без НАТО не в состоянии защитить Европу

Следующий материал

Как в Днепре выглядел фонтан на Европейской площади

Коментарии (0)