Офіс генпрокурора повідомив про підозру ексголові правління та ще двом топ-менеджерам "Приватбанку" за розтрату понад 8 мільярдів гривень

Офіс генпрокурора повідомив про підозру ексголові правління та ще двом топ-менеджерам
последние новости в Украине останні новини в Україні


Офіс генерального прокурора України повідомив про підозру ексголові правління та ще двом колишнім топ-менеджерам "Приватбанку" у розтраті 8,2 мільярда гривень. Слідством встановлено, що напередодні націоналізації ПАТ КБ "Приватбанк", у грудні 2016 року, колишнє керівництво банку розробило та організувало злочинну схему виведення із грошових коштів.

Об этом сообщает ТОП СМИ

Генеральним прокурором погоджено повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри колишньому Голові правління ПАТ КБ "Приватбанк", а також про підозру колишньому заступнику Голови правління та колишньому керівнику департаменту міжбанківських операцій у розтраті майна банку шляхом зловживання службовим становищем, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах та службовому підробленні. Про це повідомляє пресслужба відомства у понеділок, 15 березня.

"Колишній Голова правління ПАТ КБ "Приватбанк" надіслав листи-повідомлення до банку однієї з європейських країн з метою безпідставного списання з кореспондентських рахунків грошових коштів у сумі 314,9 млн дол США, що в перерахунку по курсу Нацбанку складало 8,2 млрд грн, в рахунок погашення заборгованості по раніше виданим акредитивам двом компаніям-агротрейдерам", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з метою прикриття розтрати майна фінустанови та надання їй вигляду законності, колишні високопосадовці "Приватбанку" здійснили підробку банківських документів шляхом внесення змін до електронної системи банку за попередні дати та провели фіктивне кредитування пов’язаної з банком юридичної особи, таким чином зробивши її нібито боржником попередньо виведеної суми. На майно підозрюваних осіб наразі накладено тимчасовий арешт з метою відшкодування завданих збитків.

"Таким чином, завдяки особистому втручанню Генерального прокурора та ефективній роботі детективів Національного антикорупційного бюро України розкрито черговий злочин, вчинений колишнім керівництвом ПАТ КБ "Приватбанк". Загалом, на сьогодні, до кримінальної відповідальності притягнуті: колишні Голова правління "Приватбанку", два його заступники та два керівники департаментів. Досудове розслідування триває, проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії", – зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, що у Черкаській області відсторонили від роботи поліцейських, яких підозрюють в тортурах затриманого. Також ASPI news повідомляло, що у Миколаєві затримали злочинців, які понад п’ять років перебували у розшуку за викрадення автомобілів.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/ofis-genprokurora-povidomiv-pro-pidozru-eksgolovi-pravlinnya-ta-sche-dvom-top”

Автор: darth_gil
Предыдущий материал

Что ждет Россию в ближайшем будущем

Следующий материал

Соратники Ельцина рассказали о влиянии его жены на российскую политику

Коментарии (0)