СБУ: Суд арештував 49,99% акцій “Донецькоблгазу”

СБУ: Суд арештував 49,99% акцій “Донецькоблгазу”

Служба безпеки України здійснює досудове розслідування щодо незаконних дій посадових осіб ПАТ "Донецькоблгаз". Судом накладено арешт на 49,99% акцій компанії. Про це повідомили у пресслужбі СБУ, передає .

Gaz Фото: 24 Канал

"Головне слідче управління Служби безпеки України здійснює досудове розслідування щодо незаконних дій посадових осіб ПАТ “Донецькоблгаз”, спрямованих на пошкодження об‘єктів, що мають важливе господарське та оборонне значення. Дії підозрюваних кваліфікуються за ст. 113 (диверсія) Кримінального кодексу України", — йдеться в повідомленні.

Акції ПАТ “Донецькоблгаз”, за інформацією з відкритих реєстрів, належать НАК “Нафтогаз України” (38.2796%). Ще 49,99% акцій належить компаніям TRADING FIELD LIMITED (ТРЕЙДІНГ ФІЛД ЛІМІТЕД) та ENDLESS MOONLIGHT LIMITED (ЕНДЛЕС МУНЛАЙТ ЛІМІТЕД). Ці компанії зареєстровані в Гонконзі та мають рівні частки по 24,95%.

За інформацією спецслужби, акції контролюються громадянкою України, яка у 2014 році залишила державу і переховується в РФ.

За матеріалами СБУ, Шевченківським районним судом Києва накладено арешт на ці 49,99% акцій. Вони перейшли в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА).

"Також судом прийнято рішення про передачу арештованих акцій ПАТ "Донецькоблгаз" до НАК "Нафтогаз України". Компанія має організувати недопущення втрати чи розтрати цього майна до моменту фактичної передачі активів в управління АРМА", — зазначили в СБУ.

Нагадаймо, 19 березня на брифінгу після засідання Ради нацбезпеки і оборони секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що дві компанії з Гонконгу, які є власниками 49,9% акцій “Донецькоблгазу” потрапили під дію повного комплекту санкцій.

"Ми не можемо допустити того, щоб компанії з Гонконгу подавали тепло, тим паче на частину, яка знаходиться у вкрай складній ситуації, та маніпулювали таким способом… Як ви знаєте, 13 березня вони припинили постачання газу на частину Донецької області", — прокоментував він.

Читати також:
Аналітик назвав причину зростання цін на продукти
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/sbu-sud-areshtuvav-4999-akczij-doneczkoblgazu/”

Автор: milutkin

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Во время обострения эпидемиии коронавируса в Краматорске хотят закрыть городскую больницу

Следующий материал

В Киеве девушка на BMW на скорости влетела в авто: трое пострадавших

Коментарии (0)