Дані Держстату свідчать, що в Україні у понад 2,5 рази зросла смертність від коронавірусу

Після двомісячного зниження смертність від COVID-19 встановила у березні найбільший антирекорд за весь час пандемії — 8104 летальні випадки. У порівнянні з лютим це стрибок у понад 2,5 рази.

Об этом сообщает Антикор


Як порахував Opendatabot з посиланням на дані Держастату, кількість смертей від захворювань органів дихання, підрахунок яких ведеться окремо від ковіда, зросла за місяць на 50%. А у порівнянні з березнем 2020-го цей показник збільшився майже вдвічі.


Всього у березні померло 64 938 українців, тобто за місяць загальна смертність зросла на 26%. У 2020-му різниця з лютим становила лише 2,5%. У порівнянні з показниками минулого березня загальна смертність у 2021 роцi зросла на 34%.


"Дані про смертність — це база для прийняття рішень держави та громади. Дані Держстату досі запізнюються майже на два місяці, й ми не можемо реально оцінити масштаби смертності в Україні нині", — зазначили у сервісі моніторингу реєстраційних даних.


Як відомо, кількість українців, які стверджують, що перехворіли на COVID-19, переважає офіційну статистику щонайменше вдвічі.


Варіант COVID-19, виявлений в Індії, є найбільш агресивним варіантом коронавірусу та вражає шлунок та нирки.


Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов’язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.


Джерело статті: “https://rupor.info/news/175235/dani-derzhstatu-svidchat-shcho-v-ukrayini-u-ponad-25-razi-zrosla-smertnist-vid-koronavirusu/”

Автор: miki_mike

Tags

Похожие матриалы по тегу

Предыдущий материал

Пучков Андрей проигнорировал арест

Следующий материал

Дубровский Борис Александрович

Коментарии (0)