Росія хоче захопити нові українські території, щоб створити буферні зони - Наєв

Читать на русском

Росія хоче захопити нові українські території, щоб створити буферні зони — Наєв
Росія хоче захопити нові українські території, щоб створити буферні зони — Наєв

Українські захисники будуть стримувати подальше просування окупантів та завдавати їм максимальних втрат у живій силі та техніці.

Об этом сообщает Дедал

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв спрогнозував, що відбуватиметься на українському фронті у 2023 році. В інтерв’ю " РБК-Україна " він заявив, що Росія намагатиметься встановити контроль над усією територією України.

За словами Наєва, ворог продовжуватиме наступальні дії з метою повного захоплення Донецької та Луганської областей, на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей зводитиме оборонні рубежі та перекидатиме мобілізованих.

"Надалі агресор хоче захопити нові території для створення буферних зон, щоб забезпечити "безпеку" для вже "включених до складу РФ" окупованих територій України", — заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ.

Українські захисники, у свою чергу, стримуватимуть подальше просування окупантів та завдатимуть їм максимальних втрат у живій силі та техніці. Крім того, ЗСУ нарощуватимуть бойовий потенціал для контрнаступу та звільнення окупованих Росією територій.

"Діючі частини та підрозділи необхідно оснастити та переоснастити новітніми зразками озброєння та військової техніки як власного виробництва, так і виробництва країн-партнерів. Паралельно з постачанням новітніх бойових систем необхідно активно проводити підготовку особового складу із залученням військових фахівців країн-партнерів", — наголосив Наєв. .

Источник: Руспресс